Loading...

Noel Baba Kostümü & KostümPartim® Hakkında..

Yılbaşı için kendi imalatımız olan Noel Baba Kostümleri ve Yılbaşı malzemeleri için doğru adrestesiniz.

KostümPartim®, özel tasarım ve kaliteli üretimiyle Noel Baba kostümlerinde öncü bir markadır. Her detayı özenle düşünülmüş, kaliteli ve şık tasarımlarla yılbaşı sezonunu renklendiriyoruz. En kaliteli kumaşlar ve detaylı işçiliğimizle, her müşterimizin beklentilerini karşılamayı hedefliyoruz. KostümPartim®, yılbaşında anlarınızı unutulmaz kılmak için size eşsiz bir stil ve kalite sunuyor.

Misyonumuz,

Noelin büyüsünü ve eğlencesini herkesle paylaşmak. KostümPartim olarak, kaliteden ödün vermeden özgün tasarımlar ve yüksek standartlı üretim ile herkesin özel anlarını unutulmaz kılmak için çalışıyoruz. Müşterilerimizin beklentilerini karşılayacak, kaliteli ve özel kostümler sunarak, yılbaşını en eğlenceli şekilde geçirmenize yardımcı oluyoruz. Misyonumuz, herkesin kendini özel hissettiği, mutluluğu ve neşeyi paylaştığı bir yılbaşı deneyimi yaratmak.

Vizyonumuz,

Her bütçeye uygun kostümler üreterek, yılbaşı eğlencesini herkes için erişilebilir kılmak istiyoruz. Ayrıca KostümPartim® olarak, sürekli olarak yenilikçi tasarımlar ve sektörde öncü ürünlerle öne çıkmayı hedefliyoruz.

Siparişler ve Teslimatlar..

Kostüm sektördeki 15. Yılımızda, Kadıköy mağazamızın yanı sıra vakit bulamayanlar ve uzak illerden sipariş vermek isteyenler için web sitemiz üzerinden online satış yapmaktayız. Noel Baba Kostümlerinde kostüm kiralama hizmetimiz bulunmasada, her bütçeye uygun kostümlerimizi adresinize kadar Aras Kargo ile göndermekteyiz.

İstanbul için ayrıca Moto Kurye ile aynı gün teslimat imkanımızda bulunmaktadır.

15.yıldır

Kostüm Sektöründeyiz.

3 web

site ve mağaza satışı

Deneyimler

Referans müşterilerimiz ve paylaşımları

Our Team

Ipsum is a major key to success eliptical talk
Alfredo Hunt
Tech Leader

Alfredo Hunt

Tech Leader
Jennifer lawrence
Tech Leader

Jennifer lawrence

Tech Leader
Michal Kors
Tech Leader

Michal Kors

Tech Leader
John Lemeob
Tech Leader

John Lemeob

Tech Leader

Başlık metninizi buraya ekleyin

Close Menu
×
×

Cart

Buy for 1.000,00 more and get free shipping